• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup dwuletniej spółki z o.o.

Zakup dwuletniej spółki z o.o. otwiera przed osobami chcącymi założyć własną działalność gospodarczą wiele możliwości. Ważne jest, by już na samym starcie szukać sobie ułatwień, które pomogą szybciej osiągnąć sukces. Obawiasz się, że proces rejestracji spółki może przynieść Ci problemy? Mam odpowiedni sposób na pominięcie tego etapu.

Rozwiązaniem na szybkie, ale bezpieczne otworzenie działalności jest zakup dwuletniej spółki z o.o.. Jakie korzyści otrzymasz jeśli skorzystasz z tego rozwiązania? Pierwszą korzyścią jest zwiększenie szans na otrzymanie kredytu z banku na rozwój działalności. Kredytodawca ma większe zaufanie do tego przedsiębiorcy., którego firma dłużej działa na rynku, czyli została wcześniej zarejestrowana. Drugą korzyścią są większe szanse na otrzymanie dotacji, gdyż większość z nich skierowana jest to przedsiębiorstw posiadających odpowiedni staż na rynku. Trzecią korzyścią jest możliwość brania udziału w przetargach.

Przekonałeś się, że zakup dwuletniej spółki z o.o. jest dobrą opcją na założenie działalności? Zadzwoń do nas i zapoznaj się z naszą ofertą.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.