• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakres czynności biura rachunkowego

Usługi biur rachunkowych są bardzo popularne. Przedsiębiorcy chętnie zlecają prowadzenie firmowej księgowości zewnętrznym jednostkom, gdyż przynosi to dla ich firm same korzyści. Za stosunkowo niską cenę otrzymują pomoc wykwalifikowanej kadry księgowych, którzy dzięki swojemu doświadczeniu dają 100% gwarancję dobrze poprowadzonej księgowości firmy.

Na rynku możemy zaobserwować sporą konkurencję biur rachunkowych, które wyprzedzają się w pomysłach na pozyskanie Klientów. Biura oferują coraz bardziej bogate pakiety usług za coraz niższą cenę, co dla nowych Klientów jest dobrą informacją.

Zakres czynności biura rachunkowego jest bardzo duży – biura zajmują się nie tylko prowadzeniem księgowości, ale także reprezentacją klientów w urzędach, wyprowadzaniem zaległości księgowych, zakładaniem podmiotów gospodarczych lub przeprowadzaniem przekształceń formy prawnej firm.

Jeśli chcą Państwo poznać zakres czynności biura rachunkowego Kancelaria-dgp zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy przedstawia szczegółową ofertę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00