• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Zakładanie spółki z o.o. przez cudoziemców

Jesteś cudzoziemcem? Przyjechałeś do Polski i tutaj chcesz otworzyć własną firmę? Planujesz założyć spółkę z o.o.? Potrzebujesz pomocy? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma zajmuje się rejestracją spółek i może Ci w tym pomóc.

Zakładanie spółki z o.o. przez cudzoziemców nie jest łatwe. W obcym kraju są inne zasady, inne przepisy. Obcokrajowiec nie zawsze wie, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Z tego powodu nasza firma przygotowała ofertę właśnie dla takich osób. Nas eksperci pomagają we wszystkim co związane z rejestracją spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Krajowym Rejestrze Sądowym. Sporządzimy umowę spółki i wypełnimy wszystkie inne, niezbędne dokumenty. Dzięki pracy naszych fachowców założenie spółki będzie bardzo proste. Cały proces nie będzie trwał bardzo długo i nie będzie pracochłonny.

Zakładanie spółki z o.o. przez cudzoziemców w Polsce może dzięki nam stać się bardzo prosty - wystarczy się z nami skontaktować.



Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00




Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.



Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.