Aktualizacja spółki w KRS

Rejestracja spółki wymaga odwiedzenia kilku urzędów, dostarczenia do nich niezliczonej liczby wniosków oraz stania w kolejkach, co jest dla przedsiębiorców zniechęcające i uciążliwe. Sposobem na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej a jednoczesne ominięcie wymienionych wyżej kwestii jest zakup gotowej firmy.

Stanowi to niezwykłe udogodnienie dla businessmanów, ale nie mogą oni zapominać, że nie uwolni ich ono całkowicie od formalności, wniosków i urzędów. Muszą oni pamiętać, że po zakończeniu transakcji spada na nich nowy obowiązek, którym jest aktualizacja spółki w KRS. Muszą oni poinformować rejestr o zakupie, dokonać zmian w umowie, nazwie czy siedzibie. Koszt takiej usługi uzależniony jest od ilości dokonywanych korekt, zazwyczaj nie przekracza on 1000 złotych.

Jeżeli podczas zakupu firmy korzysta się z usług profesjonalnego biura księgowego, dla którego aktualizacja spółki w KRS stanowi jedną z oferowanych czynności świadczonych na rzecz klienta, cały proces wprowadzania naszych danych może zostać przeprowadzany w naszym imieniu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar