• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki przez Internet

Rejestracja nowej spółki może odbyć się w sposób tradycyjny lub elektronicznie. Zakładanie spółki przez internet to znacznie szybszy i niosący za sobą niższe koszty sposób. Nie wymaga on obecności notariusza, a więc wspólnicy nie ponoszą kosztów notarialnych tzw. taksy notarialnej. Umowa spółki sporządzana jest w systemie według wzorca umowy.

Zakładanie spółki przez internet przebiega znacznie szybciej niż tradycyjna rejestracja, gdyż całą procedurę można przeprowadzić nawet w ciągu 24 godzin. Kapitał zakładowy na założenie spółki musi być wniesiony gotówką. Dzięki tej formie można założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę jawną oraz spółkę komandytową.

Jeśli posiadacie Państwo jakieś pytania związane z tą forma założenia firmy zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na zadane pytania. Zapewniamy, zakładanie spółki przez internet przynosi same korzyści dla nowego przedsiębiorcy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług, które oferujemy w atrakcyjnych cenach.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.