• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki komandytowej

Zakładanie spółki komandytowej obejmuje dwie czynności. Pierwszą jest sporządzenie umowy spółki- w formie aktu notarialnego, która powinna zawierać takie elementy jak nazwa, siedziba, przedmiot działalności, czas- jeśli został oznaczony, liczbę i wartość wkładów wnoszonych przez wspólników, zaznaczenie, który członek jest komandytariuszem, a który komplementariuszem.

Następny krok w kwestii zakładanie spółki komandytowej, to rejestracja w KRS. Trzeba złożyć odpowiedni wniosek wraz z załącznikami, uiścić opłatę sądową oraz opłatę za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym no i na koniec zostaje oczekiwanie na decyzję sądu, które czasem może trwać nawet miesiąc.

Warto więc polecić zakładanie spółki komandytowej naszej Kancelarii, która zajmuje się tym zadaniem na co dzień. Dzięki nam nie będziesz musiał przejmować się żadnymi formalnościami, a w dodatku rejestracji dokonamy w ciągu tygodnia, najwyżej dwóch, a więc wcześniej rozpoczniesz działalność gospodarczą.

Zainteresowanych prosimy o kontakt.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00