• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki dla obcokrajowca

Osoby z zagranicy decydujące się na założenie działalności gospodarczej w Polsce w większości przypadków decydują się na skorzystanie z usług specjalistów, którzy oferują przeprowadzenie procesu rejestracyjnego.

Tym sposobem potencjalni przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić czas związany z koniecznością dopełnienia wszelkich formalności. Samodzielna rejestracja wiąże się z szeregiem niedogodności, spośród których największą może okazać się bariera językowa. Językiem urzędowym na terenie Polski jest język polski, a więc to w nim musi zostać sporządzona cała dokumentacja dotycząca spółki.

Nasza firma oferuje zakładanie spółki dla obcokrajowca. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, uzupełniamy należyte wnioski i składamy je do odpowiednich urzędów. Decydując się na nasze usługi otrzymują Państwo gwarancję pewności, że cały proces przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółów dotyczących naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.