• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek wielkopolskie 

Samodzielny proces rejestracji spółki jest bardzo ciężki, jednak chęć posiadania swojej firmy ma dużą moc i nie zważając na trudności, wiele nowych przedsiębiorców decyduje się na ten krok. Jednak należy sobie zadać pytanie czy warto tracić tak wiele nerwów, czasu i energii? Nie lepiej zlecić to zadanie komuś innemu?

Zakładanie spółek wielkopolskie jest to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz posiadać spółkę w jednym z największych miast w Polsce- Poznaniu. Taka lokalizacja zwiększa dla Twojej firmy rynek zbytu, daje nowe możliwości, ułatwia start i pozwala na osiągnięcie jeszcze większych zysków.

Zakładanie spółek wielkopolskie jest bardzo atrakcyjną ofertą, z którą warto się zapoznać. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zlecenie założenia spółki innej firmie bardzo się opłaca, przynosi same korzyści.
Jeśli zastanawiasz się nad założeniem spółki, zastanów się, czy nie zlecić tego zadania komuś innemu, by samemu móc zacząć pracę „na gotowym”.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.