• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek w Szczecinie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to najbardziej popularna forma prawna działalności gospodarczych w Polsce. Przedsiębiorcy z chęcią otwierają nowe firmy, właśnie decydując się na taką formę.

Proces rejestracji niestety nie należy do najłatwiejszych. Jest bardzo skomplikowany i czasochłonny. Wiele osób, rezygnuje widząc stos dokumentów. Część biurokratyczna także potrafi przysporzyć wiele kłopotów, przez co trzeba wszystko zaczynać od początku. Doskonałym rozwiązaniem może okazać, się pomoc specjalisty. Wiele firm oferuje także usługę sprzedaży gotowych spółek. Nie wymaga to tak wielkiego nakładu czasu, ponieważ już po jednym spotkaniu, jest się szczęśliwym posiadaczem własnego przedsiębiorstwa.
Jeżeli jesteś osobą zamieszkującą Szczecin i pragniesz dokonać rejestracji własnej spółki, nic trudniejszego. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły usługi jaką jest zakładanie spółek w Szczecinie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, jednak świadczymy usługi na terenie całego kraju. Możemy kontaktować się zdalnie przy pomocy telefonu, bądź internetu. Serdecznie zapaszmy do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.