• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZakładanie spółek w Białymstoku

Zakładanie spółek w Białymstoku przez naszą firmę nie musi wiązać się z koniecznością obecności Klienta na każdym z organizowanych spotkań w celu dopełnienia formalności. Staramy się jak najbardziej udoskonalić współpracę z Klientem, dlatego świadczymy usługi, dzięki którym zarejestrowanie działalności możliwe jest za pośrednictwem Internetu.

Zakładanie spółek w Białymstoku nigdy nie było prostsze niż teraz! Z naszymi specjalistami założysz firmę bez wychodzenia z domu! Nasz kontakt zostanie ograniczony do kontaktu mailowego, dzięki któremu uda nam się pozyskać od Klienta wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rejestracji spółki. Staramy się, aby Klient nie musiał marnować czasu na zbędne spotkania, więc eliminujemy je z naszej współpracy.

Założymy Twoją działalność szybciej niż myślisz! Stosujemy bezpieczne metody, które pozwolą Klientowi otworzyć działalność bez wychodzenia z domu. Poznaj naszą ofertę i zdecyduj się na współpracę. Zakładanie spółek w Białymstoku - zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki