• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie Spółek Śląskie

Pochodzisz z województwa Śląskiego? Jesteś bardzo z nim związany? Tam mieszkasz i tam właśnie chciałbyś rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej? Wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie, gdzie chciałbyś mieć swoją firmę. Decyzje podejmujesz tylko Ty.

A więc planujesz założenie spółki? Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym jest zakup gotowej spółki, co daje Ci oszczędność czasu, a drugi to tradycyjny sposób biegania po urzędach. Twoim zdaniem bezpieczniejsza forma to ten drugi sposób? Musisz jednak liczyć się ze wszelkimi załatwieniami, które pochłoną Ci Twój czas. Pamiętaj, że wszystko co zaczniesz, musisz doprowadzić do końca.

Koszty związane z założeniem spółki w sposób tradycyjny wiążą się z opłatami w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym, kapitałem zakładowym, opłatą notarialną... Jednak ważne jest to, abyś Ty był zadowolony ze sposobu w jaki założyłeś swoją spółkę. Najważniejsza jest Twoja satysfakcja, bo to ona da Ci motywację do dalszych działań!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.