• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek S24

Prowadzenie spółki może być łatwe i proste dzięki pomocy specjalistów. Bez znaczenia czy są Państwo doświadczonymi przedsiębiorcami, czy dopiero na początku swojej działalności. Profesjonalna pomoc z pewnością się przyda.

Jednym z najczęściej wybieranych sposobów rozpoczynania działalności jest zakładanie spółek S24, czyli internetowa rejestracja. Nasza firma oferuje swoją pomoc w tym zakresie zapewniając przedsiębiorcy wsparcie, kompleksowe wyjaśnienie kolejnych etapów procedury lub przeprowadzenie jej w jego imieniu. Zapewniamy, że wniosek złożony z naszą pomocą zostanie rozpatrzony pozytywnie i spółka w ciągu 24 godzin otrzyma wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

Zakładanie spółek S24 to nie jedyna usługa, którą oferuje nasza firma. Stwarzamy również możliwość zakupu gotowych spółek, zarówno nowych jak i stażowych, co jest najszybszym sposobem na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dodatkowo proponujemy Państwu również prowadzenie księgowości, wirtualne biuro oraz pełną obsługę prawną firm.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.