• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie prostej spółki akcyjnej

Prosta spółka akcyjna to nowa forma prowadzenia działalności, która ma stać się połączeniem cech spółki z o.o. oraz cech spółki akcyjnej. Będą w niej stosowane nowe, optymalizacyjne rozwiązania, które dotychczas nie pojawiły się w żadnej ze spółek w Polsce. Najbardziej rzuca się w oczy z pewnością niski kapitał zakładowy Prostej Spółki Akcyjnej. Kapitał akcyjny wynosi w niej tylko 1 zł. Jest to nowoczesne rozwiązanie inspirowane zachodnimi rozwiązaniami. Jednak nie tylko kapitał jest tutaj ułatwieniem dla przedsiębiorców, ale także zakładanie prostej spółki akcyjnej.

Rejestracja P.S.A. przebiega podobnie co rejestracja spółek z o.o., dlatego w łatwy sposób można tego dokonać. Do rejestracji potrzebny jest konto w systemie elektronicznym ministerstwa oraz e-podpis kwalifikowany. Wszystkie załączniki i dokumenty muszą być poświadczone elektronicznymi podpisem, aby zyskały ważność w urzędach i sądach. Zakładanie prostej spółki akcyjnej to nieskomplikowana sprawa, ale należy posiadać odpowiednią wiedzę na ten temat.

Cała procedura nie powinna trwać dłużej niż 24h. W przypadku rejestracji prostej spółki akcyjnej u notariusza czas ten się wydłuża, ze względu na większość ilość formalności.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.