• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie firmy w Polsce

Zakładanie firmy w Polsce jest procesem skomplikowanym, ponieważ wiąże się z ogromną biurokracją, bieganiem po urzędach, marnowaniem czasu w kolejkach, co nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat. Osoby zdeterminowane z pewnością przejdą przez cały proces rejestracji. Jednak gorzej z tymi, którzy chcą jak najszybciej, ale bezpiecznie otworzyć firmę. Czy jest jakiś sposób ominięcia całego procesu rejestracji? Nie, ale można znacznie go ułatwić.

Co zrobić, aby zakładanie firmy w Polsce było przyjemniejsze? Z pewnością jednym ze sposobów jest skorzystanie z usług naszej Kancelarii. Lata doświadczeń sprawiły, że nasi specjaliści wiedzą, że proces rejestracji w naszym kraju jest skomplikowany i nie każdy przez niego przechodzi. Nie dołączaj do tych, którzy nie mogą pochwalić się sukcesem. Zacznij pracować na zwycięstwo już dzisiaj. Skorzystaj z usług naszej Kancelarii, która oferuje Ci rejestrację spółki z o.o., spółki komandytowej oraz spółki z o.o. komandytowej. Jak widzisz wybór jest duży, więc od Ciebie należy decyzja, która forma będzie dla Ciebie najlepsza.

Zakładanie firmy w Polsce jest trudne? Z pomocą naszej Kancelarii na pewno nie! Dołącz do grona tych najlepszych. Ułatw sobie rejestrację firmy. Stań się człowiekiem sukcesu! Skorzystaj z naszych usług. Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.