• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie firmy spółki z o.o.

Zakładanie firmy spółki z o.o. można przeprowadzić w zasadzie na dwa sposoby:

Rejestracja przedsiębiorstwa metodą tradycyjną, która polega na skompletowaniu dokumentacji, sporządzeniu wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego oraz złożenie ich w odpowiednich instytucjach. Jest to dosyć skomplikowana procedura, związana z ogromem formalności, które trzeba załatwić. Jest także czasochłonna, ponieważ czasem na rozpatrzenie wniosku trzeba czekać nawet kilka tygodni. Nie musimy wykonywać jej samodzielnie, możemy zgłosić się do biura rachunkowego, albo skontaktować się z doradcą, który wszelkie czynności wykona w naszym imieniu.

Drugą opcją na zakładanie firmy spółki z o.o. jest jej rejestracja online, z której korzystać możemy od stycznie 2012 roku. Wymaga od przedsiębiorcy założenia konta w specjalnym systemie, wypełnienia formularza i złożenia wniosku za pomocą jednego kliknięcia. Odpowiedź związana z rozpatrzeniem zostanie nam nadesłana w ciągu 24 godzin. Jest to znacznie szybszy sposób i coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z niego.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.