• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWyrobienie podpisu kwalifikowanego

Wraz z rozszerzaniem się zakresu zastosowania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, rośnie zainteresowanie tą technologią. Z miesiąca na miesiąc wydłuża się lista spraw, które możemy załatwić dzięki e-podpisowi.

To, jak wygląda wyrobienie podpisu kwalifikowanego również działa na jego korzyść i zachęca do korzystania. Nie trzeba wiele trudu, aby wejść w posiadanie podpisu elektronicznego. Procedura zakupu i aktywacji jest prosta. Wystarczy zgłosić się do naszego punktu, tam na miejscu otrzymają Państwo informacje na temat dostępnych pakietów i dokonają zakupu. Następnie nasz konsultant udzieli wskazówek dotyczących posługiwania się podpisem kwalifikowanym i odpowie na wszystkie pytania. Całe spotkanie zajmie maksymalnie godzinę, a po jego zakończeniu będą Państwo mogli podpisywać dokumenty w wersji elektronicznej i prowadzić dialog z urzędami i instytucjami administracji bez konieczności osobistego stawiania się na umówionym spotkaniuZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.