• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny numer telefonu

Wirtualny numer telefonu to usługa, którą można pozyskać przedsiębiorcy decydując się na skorzystanie z wirtualnego biura. Podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą coraz częściej sięgają po takie rozwiązanie. Jest to bardzo korzystne z punktu widzenia ograniczenia kosztów jakie generowane są w związku z prowadzoną działalność gospodarczą. Firma pozyskuje atrakcyjną lokalizację, wirtualny numer telefonu oraz szereg usług biurowych, które wykonywane są z należytą starannością. Prowadząc działalność gospodarczą na rynku i wykonując szereg obowiązków warto poszukiwać rozwiązań, które ułatwią obsługę firmy.

Nasza Kancelaria prowadzi wirtualne biuro w Krakowie. Oferujemy bardzo rozbudowany pakiet usług dzięki, któremu przedsiębiorcy mogą pozyskać pełną obsługę biurową dla swojej firmy. To przedsiębiorca zgłasza zapotrzebowanie na usługi, nasi pracownicy mogą jedynie nakierować na konkretne rozwiązania, które dla firmy mogą okazać się bardzo korzystne. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.