• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny adres korespondencyjny

Wirtualny adres korespondencyjny jest korzyścią oferowaną przez wirtualne biuro. Usługa przeznaczona jest dla tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, ale pragną oddzielić sprawy zawodowe od spraw prywatnych, czyli nie chcą, aby poczta przychodziła bezpośrednio do skrzynki prywatnej bądź też z różnych powodów ciągłe sprawdzanie przez nich poczty jest niemożliwe.

Usługa wirtualny adres korespondencyjny polega na tym, że poczta z skrzynki prywatnej lub firmowej zostaje przekierowana na adres e-biura. Daje to znaczne ułatwienie przedsiębiorcom, których prowadzenie firmy polega na ciągłych wyjazdach, przez co utrudnione jest regularne sprawdzanie poczty. E-biura poprzez wirtualny adres korespondencyjny po otrzymaniu poczty na ich adres informują klienta o przesyłce w sposób telefoniczny, sms'owy lub mailowy, a także poprzez zeskanowanie poczty i przekazanie drogą elektroniczną.

Wystarczy tylko podpisać umowę z naszą firmą, która oferuje Ci wirtualny adres korespondencyjny. Możesz skorzystać z wszystkiego co zostało wymienione powyżej za niewiarygodnie niską cenę! Skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się jak proste może być prowadzenie firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.