• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWdrożenie węzła transgranicznego a podpis kwalifikowany

Od 2018 roku prężnie działała budowa Węzła Transgranicznego. Czyli podobnego rozwiązania do Węzła Krajowego Identyfikacji Elektronicznej (login.gov.pl), tylko działającego na polu unijnym.

Można więc się zastanowić, co łączy wdrożenie Węzła Transgranicznego a podpis kwalifikowany, mianowicie jest już możliwe podpisywanie dokumentów elektronicznie nie tylko w Polsce, a w całej Unii Europejskiej. Dla przedsiębiorców, którzy swoją działalność rozwijają nie tylko w naszym kraju, ale także w państwach członkowskich UE jest to wyjątkowe ułatwienie, gdyż nie muszą oni załatwiać spraw listownie czy przez pełnomocnika. Jest to także wygoda dla tych z Państwa, którzy potrzebują skorzystać z zagranicznych stron rejestracyjnych.

Aby móc dokonać zmian na wyszczególnionych przez Unię Europejską bezpiecznych stronach, należy zaopatrzyć się w elektroniczny podpis kwalifikowany. Którego działanie można wykorzystać nie tylko w krajach UE, ale także w Polsce, do załatwiania wielu spraw urzędowych czy firmowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00