• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWarszawskie biuro podatkowe

Warszawskie biuro podatkowe oferuje nie jedno, ważne jednak żeby przed podjęciem decyzji o współpracy zapoznać się z ofertą i poznać biuro.

Kwestia podatków sprawia ogromne trudności przedsiębiorcom, którzy bardzo często zamiast koncentrować się na działalności swojej firmy spędzają godziny nad prowadzeniem rozliczeń i sporządzaniem deklaracji podatkowych.
Niestety prawidłowe dopełnienie obowiązków podatkowych jest trudne, przede wszystkim ze względu na nieustanne nowelizacje przepisów podatkowych.

Z tego względu kwestie podatków swojej firmy warto powierzyć specjalistom. Warszawskie biuro podatkowe oferuje pełną obsługę podatkową w niezwykle atrakcyjnej cenie. Przejmujemy wszelkie obowiązki związane z podatkami w firmie. Prowadzimy rozliczenia, sporządzamy deklaracje podatkowe, stosujemy działania optymalizacyjne.

Korzystając z naszych usług otrzymasz pewność działalności zgodnej z prawem, dzięki czemu nie narazisz się urzędowi skarbowemu. Ponadto oferujemy reprezentowanie Klienta przed organami podatkowymi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego omówimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.Nie zwlekaj, dowiedz się jak wiele możesz zyskać korzystając z naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.