Aplikacja do epodpisów

Aplikacja do epodpisów to wyższy poziom automatyzacji procesów związanych z podpisywaniem dokumentów. Kwalifikowany podpis elektroniczny staje się nieodłączną częścią wielu firm. Jednak nieustający rozwój technologii pozwolił, aby korzystanie z e-podpisu stało się jeszcze prostsze!

Teraz w celu podpisywania dokumentów nie jest potrzebna karta kryptograficzna czy specjalny czytnik. Do elektronicznego podpisywania formularzy wystarczy telefon, tablet lub komputer! Wystarczy skorzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej! Dzięki niej nasz kwalifikowany podpis elektroniczny możemy mieć zawsze w kieszeni, a dokumenty wypełniać z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacja mobilna do epodpisów to przede wszystkim wygoda. Ale jest to również znaczne zaoszczędzenie czasu, gdyż dzięki niej zyskujemy możliwość podpisywania do 15 dokumentów na sekundę. Aplikacja jest prosta w obsłudze, co znacznie ułatwia synchronizację z systemem. Dodatkowo zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa, dzięki dwuetapowemu uwierzytelnieniu.

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy kompleksową pomoc w założeniu i aktywacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego. aplikacja do epodpisów

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe