• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi rachunkowo księgowe

Czy profesjonalne usługi rachunkowo księgowe mogą zostać poprawić wydajność i efektywność firmy? Jak najbardziej. Obsługa księgowa, którą wykonuje doświadczone biuro rachunkowe gwarantuje profesjonalne usługi, dużą oszczędność czasu, optymalizację kosztów, a także kompleksową pomoc zarówno w formie obsługi, jak i porady i konsultacji.

Współpraca z doświadczonym podmiotem zewnętrznym polecana jest każdemu przedsiębiorcy. Zarówno początkujące osoby, jak i doświadczeni właściciele korporacji zdają sobie sprawę z tego jak bardzo można odciążyć firmę korzystając z biura księgowego. Zamiast samodzielnie prowadzić rozliczenia i ewidencje zdecyduj się na pomoc eksperta. Oferujemy w rozsądnej cenie usługi księgowe dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klienta, ale także po dopasowaniu do odpowiedniej formy organizacyjnej przedsiębiorstwa.

Jeżeli chcą Państwo poprawić wizerunek, wydajność i procesy w podmiocie gospodarczym, to jak najszybciej proszę skontaktować się z naszymi ekspertami. Usługi rachunkowo księgowe na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.