• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaUsługi proponowane przez biuro rachunkowe

Usługi proponowane przez biuro rachunkowe mogą być bardzo różnorodne z uwagi na fakt, że księgowość to zagadnienie złożone i obejmować może wiele czynności. Biura rachunkowe opracowują indywidualne pakiety usług dla swoich klientów aby zapewnić im kompleksową obsługę w zakresie księgowości.

Przedsiębiorca analizując usługi proponowane przez biuro rachunkowe musi przede wszystkim wziąć pod uwagę zapotrzebowanie swojej firmy. Oczywiste jest, że w przypadku konieczności prowadzenia pełnej księgowości pakiet usług będzie musiał być bardziej rozbudowany bo na firmie spoczywa dużo więcej obowiązków sprawozdawczych. Ofertę można wzbogacić o dodatkowe usługi w postaci doradztwa prawnego, podatkowego, gospodarczego. Przedsiębiorca może w taki sposób dobrać usługi aby w jak największym stopniu zoptymalizować prowadzoną działalność gospodarczą.

Nasza Kancelaria oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia księgowości w firmie ale i nie tylko. Zespół naszych ekspertów udzieli Państwu cennych informacji jak efektywnie prowadzić działalność gospodarczą i jakie rozwiązania wybrać aby ograniczyć generowane koszty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.