• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowe z dojazdem do Klienta

Księgowość jest jednym z podstawowych elementów, dzięki którym funkcjonuje firma. Aby działalność rozwijała się i osiągała zamierzone cele, każdy dział musi być odpowiednio prowadzony.

Obsługa księgowa na jaką decyduje się przedsiębiorca musi być przede wszystkim profesjonalna i dokładna, ale również elastyczna i mająca na celu jak najbardziej zoptymalizować koszty księgowe jednostki.

Jednymi z najbardziej elastycznych, wygodnych, a przy tym tańszych rozwiązań są usługi księgowe z dojazdem do Klienta.

Dlaczego warto się na nie zdecydować?
Powodów jest wiele, ale jednym i podstawowym jest oszczędność czasu i pieniędzy przedsiębiorcy. Osoba prowadząca firmę ma bardzo wiele obowiązków, więc korzystać z usług księgowych musi mieć pewność, że księgowość nawet bez jej nadzoru będzie świetnie prosperowała. Usługi księgowe z dojazdem do Klienta są wygodne i nie mają żadnych ograniczeń, ponieważ obejmują całą gamę możliwości, związanych z obsługą księgowo-finansową, podatkową oraz kadrowo-płacową.

Zatem chcąc uzyskać elastyczną i wygodna księgowość, można zdecydować się na usługi księgowe z dojazdem do Klienta.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.