Dotacja z tarczy antykryzysowej podpis elektroniczny

Pandemia koronawirusa w naszym kraju szczególnie odbiła się na mniejszych przedsiębiorcach. Lokale gastronomiczne, usługi noclegowe, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Każda z tych działalności znacznie ucierpiała przez te ostatnie lata.

Jednak, właśnie dla takich przedsiębiorców powstało wsparcie, z którego ciągle można skorzystać. Jest nim tarcza antykryzysowa.

Tarcza antykryzysowa powstała właśnie z myślą o przedsiębiorcach, aby pomóc im za pomocą odpowiednich funduszy, zabezpieczyć swoją działalność przed kryzysem. Ten kompleksowy pakiet ma na celu rozwiązanie wszelkich problemów związanych z pandemią koronawirusa, takich jak utrata pracy, finansów czy skutecznie działać na rzecz ochrony zdrowia.

Dotacja z tarczy antykryzysowej podpis elektroniczny w tym wypadku jest niezbędny, aby takie dofinansowanie otrzymać. Wniosek składa się Internetowo, przez co musi on być opatrzony e-podpisem. Warto zaopatrzyć się w kwalifikowany podpis elektroniczny, gdyż dzięki niemu, poza wnioskiem o dofinansowanie, można załatwić wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe