• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowe 2018

Od wielu lat nasze biuro rachunkowe pomaga przedsiębiorcom w profesjonalnym wypełnianiu obowiązków księgowych. Staramy się z każdym dniem doskonalić nasze umiejętności, aby w najbardziej korzystny sposób prowadzić księgowość naszym Klientom. Doświadczenie pozwala nam podnosić jakość świadczonych usług, ponieważ każdego dnia mamy do czynienia z księgowością małych oraz dużych przedsiębiorstw.

Priorytetem naszego biura jest odpowiednie przygotowanie pod względem merytorycznym, aby rzetelnie świadczyć usługi księgowe, podatkowe i prawne. Angażujemy się w pomoc każdemu Klientowi, którzy nawiązuje z nami współpracę. Z pewnością przyczynia się to do tak wysokiego poziomu zadowolenia naszych Klientów.

Usługi księgowe 2018 – naszą ofertę kierujemy do osób, które zdecydowane są na dynamiczny rozwój firmy w tym roku. Księgowość pozostawiona w rękach specjalistów z pewnością pozwoli skoncentrować swoją uwagę na profesjonalnym zarządzaniu działalnością.
Zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią. Bezpieczne prowadzenie księgowości, które pozwala zoptymalizować koszty prowadzonej działalności w sposób zgodny z przepisami prawa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.