Czysta spółka z o.o. na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski. Na zainteresowanie tym podmiotem wpłynęło przede wszystkim obniżenie kapitału zakładowego wymaganego do założenia spółki z 50 000 złotych do kwoty w wysokości zaledwie 5 000 zł. Co więcej, do ewidencji tego podmiotu uprawnieni są wszyscy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o.. Cel prowadzenia spółki również jest dowolny, oczywiście o ile jest on zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Jeżeli chcą Państwo pominąć długą i problematyczną rejestrację spółki z o.o. zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy nowe, gotowe spółki zarejestrowane w stolicy Polski.

Czysta spółka z o.o. na sprzedaż z siedzibą w Warszawie to gwarancja szybkiego i bezpiecznego startu. Zakup takiej jednostki zapewnia również większą wiarygodność spółki w otoczeniu rynkowym, co może być kluczowe podczas stawiania pierwszych kroków na rynku, gdyż daje szanse na szybkie pozyskanie klientów i kontrahentów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe