• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi kadrowo - płacowe firm Kraków

Prowadzenie działu kadr i płac jest wyjątkowo skomplikowane i obszerne, przez co może przysporzyć wielu problemów. Dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć pewność, że kadry i płace wykonywane są w sposób odpowiedni i kompleksowy proponujemy usługi kadrowo - płacowe firm Kraków. Do naszych zadań zaliczamy między innymi sporządzanie listy płac, rozliczanie i przygotowywanie umów, doradztwo, reprezentowanie Klienta oraz optymalizację kosztów.

W naszej ofercie znaleźć można dodatkowe usługi nie tylko obejmujące dział kadr i płac, ale także księgowy. Korzyści z administracji kadrowej prowadzonej przez nasze biuro rachunkowe to wydajna organizacja pracy w firmie, ale także i mniejsze ryzyko ponoszenia dodatkowych kosztów za np. błędy lub zakup drogiego sprzętu. Usługa, jaką Ci proponujemy może wykonana być zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Wydzielając z przedsiębiorstwa dział kadrowo-płacowy zapewniają sobie Państwo możliwość skoncentrowania się na głównej działalności firmy, pozostawiając tym samym obsługę naszym specjalistom dysponującym aktualną wiedzą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.