• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa zmiany danych w KRS

Wielu z nas obawia się formalności związanych z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa. Ogrom spraw do załatwiania, skomplikowana biurokracja bywają bardzo uciążliwe dla właścicieli spółek.

Przedsiębiorcy zobowiązani są do aktualizowania informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym, które udostępniane są kontrahentom, klientom oraz pozostałym odbiorcom zewnętrznym. W jakich przypadkach niezbędna jest usługa zmiany danych w KRS?

Idealnym przykładem jest dokonanie zmiany w umowie spółki. Jeżeli zdecydujemy się zmienić adres naszej firmy, nazwę albo profil jej działalności konieczne będzie złożenie odpowiednich wniosków o aktualizację informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Z pomocą jednak przychodzi usługa zmiany danych w KRS, którą proponuje wiele biur rachunkowych. Pracujący w nich eksperci doskonalę znają przebieg całej procedury, wiedzą jakie kroki podjąć aby przeprowadzić ją sprawnie i bezproblemowo oraz jaka dokumentacja będzie konieczna.

Usługa zmiany danych w KRS to jeden z wielu sposobów pozwalających uporać się z obowiązkami przedsiębiorcy związanymi z formalnościami. Biura rachunkowe oferują szeregi usług zapewniają wsparcie również podczas zakładania przedsiębiorstwa, jego likwidacji, sprzedaży czy po prostu prowadzenia.

Nasza Kancelaria świadczy pomoc jaką jest usługa zmiany danych w KRS. W ramach współpracy w imieniu Klienta dopełniamy wszelkich formalności aktualizacyjnych. Szczegółowa oferta dostępna tutajDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.