• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. ze stażem. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Aktualizacja danych spółki w KRS


TYLKO TERAZ! Rabat na usługi księgowe w wysokości 500 zł dla klientów, którzy zdecydują się zarejestrować u nas spółkę!*
*Rabat oznacza obniżkę miesięcznej ceny za usługi księgowe o 100 zł w okresie 5-miesięcznym.Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga tego, aby udostępniane informacje odbiorcom zewnętrznym były zgodnie z aktualnym stanem oraz dostarczały wiarygodnych informacji o podmiocie. W przypadku niezgodności informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym właściciel firmy naraża siebie oraz spółkę na konsekwencje prawne, które mogą zaszkodzić funkcjonowaniu na rynku.
W przypadku niewywiązywania się spółki handlowej z obowiązku aktualizacji danych, pomimo wcześniejszego nałożenia grzywny, sąd rejestrowy ma uprawnienie do orzeczenia o rozwiązaniu spółki i ustanowieniu dla niej likwidatora.

Specjaliści naszej Kancelarii wychodzą naprzeciw przedsiębiorcom świadcząc usługę aktualizacji danych w KRS tradycyjnie oraz elektronicznie (S24).

Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji dla podmiotu, niezbędnych wniosków aktualizacyjnych oraz złożeniu ich w odpowiednim urzędzie.

Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi aktualizacyjne w zakresie m.in.:

- opracowywania wszelkich modyfikacji w treści zawieranych umów i statutów danego podmiotu,
- aktualizowania danych m.in. w zakresie siedziby spółki, wysokości kapitału, osób lub organów uprawionych do reprezentacji.
- aktualizowania danych członków zarządu

Pomagamy naszym Klientom bezpiecznie prowadzić biznes na rynku. Dodatkowo świadczymy również usługi prawne.Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.


Oferujemy również możliwość rejestracji spółki pod naszym adresem - Wirtualne Biuro.

Oferujemy również możliwość prowadzenie księgowości spółek i innych podmiotów - Księgowość

Oferujemy również pełną obsługę prawną firm.

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Referencje od Klientów

  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r. już od 3900 zł