• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa rejestracji spółki w 24 godziny

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem, który bez najmniejszych wątpliwości zaliczyć można do czasochłonnych. Zajmuje on około miesiąca, ale tylko w sytuacji gdy wszystkie obowiązujące dokumenty złożone zostają bez najmniejszych błędów i nie pojawia się konieczność ich ponownego przedłożenia. Czas ten ulega natomiast wydłużeniu jeżeli we wnioskach pojawiają się pomyłki lub brakuje któregoś z istotnych zaświadczeń.

Przedsiębiorcom, którym wyjątkowo zależy na czasie, i dla których oczekiwanie na możliwość rozpoczęcia działalności oznacza jakieś straty lub niewykorzystane szanse, na ratunek przychodzi usługa rejestracji spółki w 24 godziny. Dzięki systemowi S24 możemy założyć firmę tak szybko, jak nigdy dotąd. Bez konieczności wychodzenia z domu, odwiedzania urzędów, kompletowania stosów akt, szybko i niezwykle prosto. Wystarczy zalogować się w specjalnym, stworzonym do tego celu serwisie, wypełnić formularz online i wpłacić kapitał zakładowy, aby móc cieszyć się własną działalnością już po upływie doby.

Usługa rejestracji spółki w 24 godziny to rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas, nic więc dziwnego, że coraz większa liczba przedsiębiorców, w świecie gdzie czas staje się synonimem pieniądza, właśnie tak postanawia wkroczyć na arenę biznesu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00