• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa dotycząca zakładania spółek z o.o.

Usługi, które mają na celu ułatwienie przedsiębiorcy prowadzenie działalności gospodarczej w ostatnich latach znacznie zyskały na popularności. Od jakiegoś czasu, od przedsiębiorcy bardziej niż tego aby samodzielnie rozwiązywał problemy, wymaga się żeby posiadał zdolność poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań dla swojej firmy. Wystarczy spojrzeć na listę biur rachunkowych czy wirtualnych, których liczba w ostatnich latach diametralnie wzrosła. Businessmani chętnie korzystają z ich ofert ponieważ prowadzą one do oszczędności czasu i pieniędzy. Podobnym zainteresowaniem cieszy się usługa dotycząca zakładania spółek z o.o.

Przedsiębiorcy preferują powierzanie zakładania swojej firmy specjalistom, ponieważ z ich pomocą proces rejestracji przebiegnie szybciej. Posiadają oni doświadczenie, dlatego tworzą wnioski, które bez najmniejszych problemów zostaną pozytywnie rozpatrzone. Znają kruczki prawne, pozwalające przyspieszyć całą procedurę. Rola przedsiębiorcy ograniczona jest w tym przypadku do minimum, nie musi on zaprzątać sobie głowy kompletowaniem dokumentów czy składaniem wniosków, dlatego jest to bardzo praktyczna i wygodna opcja.
Ważne jest także to, że usługa dotycząca zakładania spółek z o.o. nie jest droga, biura oferują swoim klientom zakładanie firmy już za kilkaset złotych.

Powierzanie niektórych zadań, co do których wykonania nie mamy pewności, specjalistom wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem. Jeżeli chcą Państwo zarejestrować spółkę, i są Państwo rozsądnymi ludźmi z całą pewnością powinniście zlecić tę usługę naszej kancelarii.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.