• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa dotycząca zakładania spółek komandytowych

Przedsiębiorcy w naszym kraju, pragnący rozpocząć prowadzenia własne firmy mają do wyboru szeroką gamę form działalności gospodarczych. Każdy z nich mając gotowy pomysł na własny biznes spośród oferty przewidzianej w Kodeksie Spółek Handlowych, może wybrać tę formę, która najlepiej spełni jego oczekiwania i okaże się optymalna w jego przypadku.

W ostatnim czasie coraz większa uwaga przedsiębiorców skupia się na spółkach komandytowych. Usługa dotycząca zakładania spółek komandytowych zyskuje na popularności i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Główną przyczyną tego zjawiska jest ogrom zalet przemawiający za tą formą działalnością gospodarczą takich jak na przykład jednokrotne opodatkowanie zysków czy ograniczenie odpowiedzialności osobistej osób fizycznych poprzez możliwość uczynniania spółki akcyjnej czy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością komandytariuszem.

Usługa dotycząca zakładania spółek komandytowych to jedna z usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe. Nasi pracownicy przeprowadzają proces rejestracji szybki i niemalże bez udziału przedsiębiorcy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.