• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUmowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o.

Nie zawsze prowadzenie działalności gospodarczej okazuje się dla przedsiębiorcy sukcesem, czasem pojawiają się czynniki, które uniemożliwiają osiągnięcie zamierzonych celów gospodarczych. W takim wypadku bardzo często podmiot gospodarczy decyduje się na sprzedaż spółki, być może powierzając firmę w inne ręce możliwe będzie osiągnięcie korzyści ekonomicznych. Do prawidłowego przeprowadzenia całego procesu sprzedaży konieczna będzie umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o..
Nasza Kancelaria zajmuje się obsługą procesów sprzedaży spółki, zajmiemy się sporządzeniem odpowiedniej umowy oraz wykonaniem wszystkich niezbędnych formalności. Każdej ze stron transakcji zależeć będzie na prawidłowym przeprowadzeniu całego procesu, nie da się ukryć, że jej podstawę stanowić będzie umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o.. Warto zaufać ekspertom, którzy zajmą się wykonaniem wszystkich punktów zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami prawnymi.

Jeśli chcą Państwo sprzedać spółkę oraz znalazł się już odpowiedni nabywca, do zakończenia transakcji pozostało wykonanie spraw formalnych zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią, zespół naszych ekspertów zajmie się wszystkim.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.