• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUmowa sprzedaży spółki z o.o.

umowa sprzedaży spółki z o.o.

Często zdarza się tak, że z bardzo różnych przyczyn podmioty gospodarcze decydują się na sprzedaż swojej firmy. Rozpoczyna się wtedy proces poszukiwania klientów zainteresowanych ofertą sprzedaży spółki. Kiedy znajdzie się już odpowiedni podmiot gospodarczy konieczne będzie zawarcie ostatecznej transakcji sprzedaży udziałów spółki. Niezbędnym elementem prawidłowego przebiegu całej tej transakcji będzie umowa sprzedaży spółki z o.o.. Podobnie jak w przypadku procesu zakładania spółki również i tutaj stanowić ona będzie drogę do sukcesu.

Jeśli chcą Państwo sprzedać spółkę z o.o., znaleźli już Państwo odpowiedniego nabywcę, przeszkodą jest jednak umowa sprzedaży spółki z o.o. zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Zespół naszych ekspertów sporządzi dla Państwa odpowiednie formularze umowy sprzedaży spółki. Zyskają Państwo pewność, że umowa sporządzona została w właściwej formie a także, że zawiera wszystkie niezbędne elementy. Warto szukać optymalnych rozwiązań, właśnie jednym z takich rozwiązań jest skorzystanie z usługi sporządzania umowy sprzedaży spółki.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.