• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaUmowa spółki

Proces założenia nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wymaga dopełnienia sporej ilości obowiązków oraz wypełnienia wielu dokumentów. Jedną z najważniejszych rzeczy jest prawidłowe i poprawne sporządzenie umowy spółki.

Umowa spółki z o.o. powinna zawierać podstawowe informacje, takie jak np. nazwę firmy, adres siedziby, przedmiot działalności (kody PKD), wysokość kapitału zakładowego, zasady reprezentacji spółki oraz listy wspólników z określeniem ich udziałów w spółce. Ważne jest, aby umowa spółki określała np. sposób pokrycia początkowego kapitału zakładowego lub przypadki wykluczenia wspólnika ze spółki.

Umowa spółki powinna być sporządzona przez specjalistę, który dołoży wszelkich starań, aby powstał nienaganny dokument określający wszystkie istotne elementy i zasady funkcjonowania jednostki. Warto pamiętać, że umowa spółki musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego, chyba że spółka jest zakładana przez Internet w systemie teleinformatycznym tzw. rejestracja w trybie S24.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.