• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTanio kupię spółkę

W obecnym czasie, gdzie Internet jest bardzo powszechny, wiele ciekawych ogłoszeń można znaleźć właśnie na różnych portalach internetowych. Bardzo częstym zjawiskiem występującym w sieci jest sprzedaż gotowych spółek. Stąd właśnie możemy znaleźć takie nagłówki jak: "tanio kupię spółkę", bądź "tanio sprzedam spółkę". Wielu przedsiębiorców jest zainteresowanych takimi ogłoszeniami, ponieważ kupno gotowej spółki niesie ze sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest oszczędność czasu. Proces zakupu trwa tylko jeden dzień. Wszystko można załatwić na jednym spotkaniu. Po podpisaniu umowy zakupu spółki, jest się już jej właścicielem. Następnie trzeba czekać jedynie na potwierdzenie zmian w umowie i po kilku dniach można już prowadzić własną działalność gospodarczą. Dla osób, które bardzo szybko chcą zająć się prowadzeniem firmy to bardzo duże ułatwienie.

Kolejnym plusem jest to, że przedsiębiorca omija cały czasochłonny i skomplikowany proces biurokratyczny, jaki jest podczas rejestracji spółki. Nie musi składać odpowiednich dokumentów w wielu urzędach. To wszystko zostało dokonane już wcześniej.
Nasza firma oferuje Państwu usługę jaką jest sprzedaż gotowych spółek. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych usług.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.