• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTanie wirtualne biuro Kraków

Tanie wirtualne biuro Kraków to świetna oferta dla wszystkich przedsiębiorców zapewniająca rejestrację firmy pod prestiżowym adresem, ale nie tylko. Kierujemy do Was usługę, która zapewni wiele korzyści, takich jak: świetne miejsce do przeprowadzania spotkań z klientami, odbiór telefonów i faksów, odbiór i przesyłanie korespondencji, obsługę skrzynki mailowej, przechowywanie dokumentów i tym podobne.

Każdy biznesmen dba o to, żeby wydatki w jego firmie były jak najmniejsze, a dochody jak największe. Skorzystanie z naszej usługi sprawi, że oszczędność będzie na jeszcze wyższym poziomie. Bowiem tanie wirtualne biuro Kraków to redukcja kosztów dotyczących wynajmu lokalu i zatrudnienia pracowników biurowych.

Wybierając proponowane rozwiązanie możesz korzystać z prestiżowego adresu w Krakowie, dzięki któremu Twoja firma będzie bardziej wiarygodna. Kraków to przecież duże miasto kojarzone bardzo dobrze przez większość biznesmenów. Również, jeśli dopiero zaczynasz działalność, nasze wirtualne biuro pomoże Ci w wypromowaniu firmy.

Jak widać ta usługa niesie za sobą mnóstwo korzyści i udogodnień. Skorzystało z niej wiele osób i cieszą się wyborem. Również Ty możesz być zadowolony. Czekamy na Twój kontakt!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.