• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Szybkie zakładanie spółek z o.o.

Jeżeli interesuje Cię szybkie zakładanie spółek z o.o., z pewnością powinieneś poświęcić kilka najbliższych minut na przeczytanie mojego artykułu oraz zwiększanie swojej wiedzy na ten temat.

Sposobów na rozpoczynanie swojej działalności gospodarczej nie jest wiele, wymienić można w zasadzie dwa. Pierwszy z nich, bardziej popularny wiąże się z koniecznością wypełniania wniosków i dostarczania ich kolejno do takich instytucji jak KRS czy Urząd Skarbowy. Coraz częściej odchodzi się od tej metody, ponieważ jest ona skomplikowana i czasochłonna. Druga opcja powstała stosunkowo niedawno, a ponieważ jest to sposób na szybkie zakładanie spółek z o.o. zyskuje coraz większe grono sympatyków. Mowa w tym momencie o „Systemie s24”, czyli rejestracji online. Jest ona niezwykle prosta i można jej dokonać samodzielnie, nie wychodząc z domu. Sprowadza się w zasadzie do dwóch kroków: wypełnienia odpowiedniego formularza udostępnianego przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz wpłacenie kapitału zakładowego. Daje ona możliwość rozpoczęcia działalności już po upływie doby.

Nie ma szybszego a jednocześnie prostszego sposobu na własną firmę. Wystarczy kilka kliknięć myszką aby zarejestrować spółkę.



Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00




Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.



Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.