• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSzybka rejestracja spółki z o.o. komandytowej

Szybka rejestracja spółki z o.o. komandytowej jest możliwa za pośrednictwem Kancelarii Doradztwa Gospodarczego i Prawnego, gdyż na rynku spółek działamy od wielu lat. Posiadamy doświadczenie w zakładaniu spółek komandytowych z udziałem spółki z o.o. - jako wspólnika, a dokładniej osobę odpowiadającą za zobowiązania spółki również z własnego majątku – komplementariusza. Decydując się na założenie takiej spółki za pośrednictwem naszej firmy mają Państwo pewność, że cały proces przebiegnie z należytą starannością. Nad poprawnością dokumentów rejestracyjnych działa sztab specjalistów, a każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Szybka rejestracja spółki z o.o. komandytowej wyróżnia się tym, iż wszelkie dokumenty są błyskawicznie przygotowywane oraz składane w odpowiednich urzędach – już w dzień kontaktu z naszym przedstawicielem. Cały proces trwa zaledwie kilka dni i kończy się otrzymanie przez nową firmę wszelkich numerów niezbędnych do prowadzenia działalności.

Gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który przedstawi Państwu pełną ofertę oraz wyjaśni dokładnie jak przebiega proces założenia spółki z o.o. komandytowej. Decydując się na rejestrację obu spółek za pośrednictwem Kancelarii DGP mogą liczyć Państwo na korzystną ofertę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.