• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówStawki za obsługę kadrowo płacową w Krakowie

Własna działalność gospodarcza to duża odpowiedzialność. W szczególności, jeżeli dane przedsiębiorstwo zatrudnia pracowników. Właściciel musi liczyć się, z dodatkowymi obowiązkami. Nie tylko musi zajmować się księgowością, co jest bardzo dużym wyzwaniem, ale także działem kadrowo - płacowym. Jest to obowiązek, każdego kto zatrudnia do pomocy inne osoby.

Większość biur rachunkowych w swojej ofercie posiada zajmowanie się działem kadr i płac. W ich skład wchodzą między innymi takie usługi jak:
→ przygotowywanie i przekazywanie do ZUS zgłoszeń do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego zatrudnionych osób,
→ sporządzanie list płac,
→ prowadzenie teczek pracowników,
→ aktualizacja danych osobowych osób zatrudnionych,
→ przygotowywanie niezbędnych dokumentów, które związane są z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników,
→ prowadzenie ewidencji czasu pracy,
→ sporządzanie miesięcznych list płac pracowników,
→ prowadzenie ewidencji urlopów oraz innych przerw w wykonywaniu pracy,
→ obliczenie miesięcznego wynagrodzenia i zaliczek na podatek dochodowy od pracowników.

Stawki za obsługę kadrowo płacową w Krakowie są bardzo różne. Najczęściej liczone są jednak indywidualnie od każdej zatrudnionej osoby. Ceny mogą wahać się od 10 zł do nawet 50 zł. Warto porównać wiele ofert, zanim zdecyduje się na jedną konkretną.
Nasza firma zajmuje się prowadzeniem kadr i płac w Krakowie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej działalności.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.