• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówStała obsługa prawna Kraków

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, które swoją działalność rozpoczęło już jakiś czas temu, zapewne zdążyłeś przekonać się o tym, jak wiele problemów może przysporzyć prowadzenie firmy.

Jest to zadanie, które nakłada na przedsiębiorcę wiele obowiązków, musi on między innymi zajmować się księgowością, sporządzaniem dokumentów, umów czy deklaracji i zeznań podatkowych. Każda z tych czynności musi być wykonywana zgodnie z przepisami i regulacjami oraz wedle ściśle określonych procedur. Każde, nawet najmniejsze uchybienie może spowodować, że przeciwko firmie wszczęte zostanie postępowanie. Niezbędna jest więc stała obsługa prawna Kraków, która zapewni szereg usług podatkowych gwarantujących wsparcie w procesach sądowych, zapewni analizę podpisywanych umów czy pomoc w rozwiązywaniu sporów z klientami.

Jeżeli stała obsługa prawna Kraków, to usługa, która Cię interesuje - skontaktuj się z nami i nawiąż współpracę. Gwarantujemy usługi prawne wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.