• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSprzedaż używanych spółek z o.o.

Czyżby Twoja spółka przestała przynosić Ci satysfakcję z prowadzenia? Może po prostu Ci się znudziła, a Ty chciałbyś jednak w życiu zajmować się czymś innym. Podejrzewamy, że nie chcesz jeszcze raz przechodzić przez cały proces rejestracji i rozkręcania spółki na rynku. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie prowadzona przez nas sprzedaż używanych spółek z o.o.

„Używane”, ponieważ w przeszłości prowadziły działalność pod okiem innych przedsiębiorców. Takie spółki w niczym nie są gorsze od spółek świeżo zakładanych, a wręcz przeciwnie. Spółki, które Ci proponujemy pochodzą od Klientów, którzy zdecydowali się na sprzedaż swojej spółki, a więc w skrócie można ująć, że nasza firma będzie pośrednikiem pomiędzy Tobą (kupującym), a sprzedającym. A co z Twoją „starą” spółką? W tym problemie także Ci pomożemy. Możesz ją sprzedać, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego kupca.

Od wielu lat działamy po to, aby przedsiębiorcy mogli sprawniej i pewniej funkcjonować na polskim rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele kruczków prawnych i trudności może spotkać osoby podejmujące różnego rodzaju transakcje gospodarcze i w związku z tym robimy wszystko, aby pomóc swoim Klientom. Tak więc, jeżeli sprzedaż używanych spółek z o.o., to tylko z naszą firmą!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki