• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż stażowych spółek akcyjnych

Usługa sprzedaż stażowych spółek akcyjnych stworzona jest dla przedsiębiorców, którzy w krótkim czasie chcą zająć się prowadzeniem firmy w postaci spółki akcyjnej. Kupując gotową spółkę mogą prowadzić firmę już następnego dnia. To ogromna oszczędność czasu w porównaniu do długotrwałego procesu rejestracji.

Oferowana przez nas sprzedaż stażowych spółek akcyjnych jest bezpiecznym rozwiązaniem dla naszych klientów pragnących szybko otworzyć własną firmę. Są to spółki, które mają czystą historię gospodarczą oraz nie posiadają zadłużeń, nie zawierały transakcji z innymi podmiotami. Bardzo istotnym elementem zakupu gotowej spółki akcyjnej jest powierzenie całego procesu w ręce wiarygodnej firmy, dzięki której klient otrzyma potwierdzenie o braku zadłużenia nabywanej spółki.

Chcesz dowiedzieć się więcej na czym polega sprzedaż stażowych spółek akcyjnych? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą pełną ofertę. Podejmij współpracę z ludźmi stawiającymi na bezpieczeństwo i profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.