• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki zachodniopomorskie

Coraz więcej osób decydujących się na poprowadzenie własnej działalności gospodarczej postanawia pominąć długą i skomplikowaną procedurę rejestracyjną. W tym celu zazwyczaj kupują gotową spółkę.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, który przeszedł już pełną ewidencję, dzięki czemu jej właściciel może natychmiast poprowadzić pod nią działalność gospodarczą. Jednostka dysponuje wymaganym kapitałem zakładowym, odpowiednio sporządzoną umową, kompletną dokumentacją, jak również indywidualnymi numerami NIP, KRS i REGON, które są dowodem uzyskania wpisów do poszczególnych urzędów.

Decydując się na zakup gotowej spółki szczególną uwagę należy zwrócić na jej historię gospodarczą, gdyż na rynku nie brak ofert dotyczących spółek z ukrytymi zadłużeniami, których nabycie przysporzy przedsiębiorcy ogromnych problemów.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki zachodniopomorskie, czyli podmiotu, którego rejestracja nastąpiła właśnie w tym województwie. Co ważne, nie znaczy to, że to właśnie tam musi być prowadzona działalność. Lokalizacja ta zamieszczona jest wyłącznie w dokumentacji spółki. Jako profesjonalna kancelaria prawna dajemy pewność, że nasze podmioty są czyste i niezadłużone, a ich nabycie zapewnia nie tylko szybki, ale również bezpieczny start.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.