• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki zachodniopomorskie

Coraz więcej osób decydujących się na poprowadzenie własnej działalności gospodarczej postanawia pominąć długą i skomplikowaną procedurę rejestracyjną. W tym celu zazwyczaj kupują gotową spółkę.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, który przeszedł już pełną ewidencję, dzięki czemu jej właściciel może natychmiast poprowadzić pod nią działalność gospodarczą. Jednostka dysponuje wymaganym kapitałem zakładowym, odpowiednio sporządzoną umową, kompletną dokumentacją, jak również indywidualnymi numerami NIP, KRS i REGON, które są dowodem uzyskania wpisów do poszczególnych urzędów.

Decydując się na zakup gotowej spółki szczególną uwagę należy zwrócić na jej historię gospodarczą, gdyż na rynku nie brak ofert dotyczących spółek z ukrytymi zadłużeniami, których nabycie przysporzy przedsiębiorcy ogromnych problemów.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki zachodniopomorskie, czyli podmiotu, którego rejestracja nastąpiła właśnie w tym województwie. Co ważne, nie znaczy to, że to właśnie tam musi być prowadzona działalność. Lokalizacja ta zamieszczona jest wyłącznie w dokumentacji spółki. Jako profesjonalna kancelaria prawna dajemy pewność, że nasze podmioty są czyste i niezadłużone, a ich nabycie zapewnia nie tylko szybki, ale również bezpieczny start.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.