• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki z o.o. w Warszawie

Pragnąc szybko i efektywnie rozpocząć swoją aktywność na rynku, warto zdecydować się na usługę jaką jest sprzedaż spółki z o.o. w Warszawie.

Zakup takiej jednostki pozwala nabyć podmiot w pełni przygotowany do tego, by natychmiast rozpocząć prowadzenie pod sobą firmy. Oznacza to, że przeszedł cały proces rejestracyjny, a więc jest wyposażony w numery NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Dodatkowo gotowa spółka dysponuje też kapitałem zakładowym i odpowiednio sporządzoną umową, której podpisanie jest jedynym formalnym obowiązkiem przyszłego właściciela.

Rejestracja spółki w Warszawie podnosi jej prestiż. To z kolei wpływa na jej wiarygodność. Spółki ze stolicy są o wiele chętniej wybierane przez potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Zaufanie to odbija się też na szansach na zdobycie inwestorów, co może okazać się kluczowe dla rozwoju firmy.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowanych na terenie Warszawy. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.