• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki z o.o. komandytowej

Jeżeli należysz do grona przedsiębiorców, których dotyczy sprzedaż spółki z o.o. komandytowej, to dla nas jest to informacją, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Wybrałeś, że chcesz, aby to była zmiana tego czym do tej pory się zajmowałeś ? Chcesz zmienić branżę lub formę prowadzenia działalności ?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Ci szybkie i sprawne znalezienie kupca na Twoją spółkę. Nasza firma zajmuje się również pośredniczeniem w zakupie spółki, tak więc wśród naszych Klientów znajdują się również osoby, chcące nabyć spółkę z historią. Ciebie dotyczy sprzedaż spółki z o.o. komandytowej, kogoś dotyczy jej zakup, a my... Właśnie – gdzie my w tym wszystkim jesteśmy ? Otóż nasze zadanie polega na tym, abyście mogli się znaleźć i dokonać transakcji. Służymy radą zarówno dla sprzedającego jak i kupującego. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nasz udział pozwoli obiektywnie spojrzeć na całą sytuację i pomoże i podjęciu decyzji, która będzie miała wpływ na Wasze dalsze życie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.