• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki Poznań

Sprzedaż spółki Poznań? Chyba nie są Państwo pierwszymi osobami, które wpisują tę frazę w wyszukiwarkę. Grono osób poszukujących gotowych spółek do zakupu jest zadziwiające.

Każdego dnia poznańscy przedsiębiorcy decydują się na zakup gotowej spółki. Jest to odważna decyzja, ale w województwie gdzie bezrobocie jest najniższe w kraju, mniej ryzykowna niż na przykład na jego wschodzie. Niski poziom tego wskaźnika świadczyć może o tym, że przemysł w tym regionie ma się bardzo dobrze i istnieją szanse na rozwój własnej działalności, która odniesie sukces. Przedsiębiorcy wybierają tę lokalizację gdyż daje ona większe perspektywy i możliwości niż w innych częściach kraju.

Jeśli następnym razem wpiszą Państwo „Sprzedaż spółki Poznań” i klikną „wyszukaj”, z pewnością wyświetli się większa lista ofert niż dla innych miast. Powodem tego stanu rzeczy jest prężnie działająca w tym regionie gospodarka.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00