• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki małopolskie

„Sprzedaż spółki małopolskie” te słowa z pewnością przyciągają wzrok osób, które chcą szybko założyć własną działalność gospodarczą w województwie małopolskim i nie tylko. I słusznie. Coraz więcej jest firm oferujących sprzedaż spółek. Ich liczba rośnie wprost proporcjonalnie do osób chętnych kupić taką spółkę. To bardzo dobry krok w stronę lepszej przyszłości, którą daje własna firma.

Własna firma, własna organizacja ... z pewnością do tego właśnie dążą osoby ambitne. Jednak zupełnie odstraszają je wszelkie formalności, długotrwały proces rejestracji, nawet do tego stopnia, że chcą się poddać. To nie jest dobra decyzja, gdyż osoba chcąca prowadzić własną działalność musi być zdeterminowana w dążeniu do określonego celu. Jest rozwiązanie, aby zaradzić tym wszystkim formalnościom.

Sprzedaż spółki małopolskie to idealny sposób dla osób chcących prowadzić działalność, ale pomijając bieganie po urzędach, załatwienia i wszystkie inne, czasochłonne procesy w związku z rejestracją spółki. Gotowe spółki to oszczędność czasu, niższe koszty oraz gwarancja dobrze wypełnionych dokumentów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00