• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż spółki dolnośląskie

“Sprzedaż spółki dolnośląskie” to oferta skierowana do osób, które chciałyby założyć własną działalność gospodarczą w szybkim czasie.

Najszybszą samodzielna metodą na założenie podmiotu gospodarczego jest rejestracja go przez Internet. Rejestracja takiego podmiotu zajmuje kilka minut, a informacja zwrotna powinna zostać przekazana maksymalnie do 24 godzin.

Innym sposobem, który jest znacznie szybszy to zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Najlepiej wybrać jednostkę gospodarczą z czystą historią, dzięki czemu mamy pewność, że nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej i nie posiada długów. Wiele firm zajmujących się rejestracją i sprzedażą gotowych podmiotów gospodarczych posiada w swojej ofercie spółki nowe i stażowe. Jedyną różnicą między nimi jest fakt, że stażowe istnieją na rynku od jakiegoś czasu, a nowe dopiero powstały.

Jednostki gospodarcze, które oferuje nasza firma posiadają wszelkie numery NIP, REGON, KRS oraz opcjonalnie VAT. Mają czystą historię gospodarczą, a wybierając spółkę stażową z łatwością będą mogli Państwo starać się o dotację np. unijną.

Zapraszamy do kontaktu!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.